sji

باور به آینده، ارتقاء امروز

مجری پروژه های نرم افزاری بین المللی در ایران

SJI
sji

تاریخچه ما

شرکت ما در سال ۲۰۱۵ با هدف ارائه راهکارهای نوین و خلاقانه در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس شد. ما با تکیه بر دانش و تجربه تیم متخصص و متعهد خود، سعی داریم که به نیازها و انتظارات مشتریان خود پاسخ دهیم و خدمات با کیفیت و امن را ارائه کنیم.
ما در طول این سالها توانسته ایم پروژه های مختلفی را در حوزه های مختلفی چون طراحی وب سایت، توسعه نرم افزار، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و بلاکچین انجام دهیم و با شرکای بزرگ و معتبری همکاری کنیم. ما همچنین به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه نوآوری و استارتاپ، جوایز و افتخارات متعددی را کسب کرده ایم. ما به دنبال رشد و توسعه هستیم و هدف ما این است که با استفاده از فناوری های جدید و به روز، زندگی را برای همه بهتر و آسانتر کنیم.
sji

مدیر عامل

مهندس امید آصفی

امید آصفی در سال 1352 در شهر مشهد متولد شد، او دوران کودکی خود را از دبستان نوین این شهر آغاز کرد و تا سال 1370 توانست دیپلم خود را اخذ کند. سپس سال 1374 وارد دانشگاه شده و در رشته کامپیوتر به تحصیل در مقطع کارشناسی پرداخت. او دوباره سال 1382 به دانشگاه برگشت اما این بار رشته MBA با گرایش بانکینگ را انتخاب کرد و برای تحصیل در مقطع کارشناسی به دانشگاه برفورد، شعبه دبی رفت. امید آصفی سال 1394 نیز در رشته حقوق از دانشگاه آزاد مشهد فارغ‌التحصیل شده است. او همچنین مدرک مهندسی ماکروسافت MDBA را کسب کرده است.
او توانست با تکیه بر دانش و توانمندی‌های خود به خصوص در زمینه مدیریت مالی و روانشناسی بازار به موفقیت‌های بزرگی دست یابد که شاخص‌ترین آن قرار گرفتن در لیست 50 فرد تأثیرگذار در بازارهای مالی قرار بگیرد و به نوعی اولین ایرانی این فهرست باشد.

نمایشگاه ها

به عنوان یک شرکت فعال در صنعت، ما با شرکت در نمایشگاه‌ها و رویدادهای معتبر در سطح جهانی، فرصتی برای ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر تکنولوژی پیشرو داشته‌ایم.

محیط کار

sji-team
sji-teamsji-team
sji-teamsji-team

معرفی مدیران

امید آصفی
امید آصفی
مدیر عامل
محسن اسفندیاری
محسن اسفندیاری
مدیر ارشد عملیات
مهندس امیر مهدی پورکتابیان
مهندس امیر مهدی پورکتابیان
مدیر فنی
سحر کریمی
سحر کریمی
مدیر تیم دیزاین
هانیه آصفی
هانیه آصفی
مدیر منابع انسانی
دکتر مرسل مدنی
دکتر مرسل مدنی
مدیر BI
سارا کرمی
سارا کرمی
مدیر مالی CFO
نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

ارتباط با ما

ما پیوسته به دنبال پیشرفت هستیم و نظرات شما برای ما ارزشمند است.

اگر سوال، نظر یا ایده ای دارید، بینهایت خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.