sji
SJI

جای شما
اینجاست...!

ما اینجا به دنبال تخصص شما هستیم

ارزش ها

سرمایه اجتماعی
امکان مشارکت و اعتماد. یکی از روشهای ایجاد سرمایه اجتماعی سازمانی گردآوردن کارکنان برای مشارکت در دانش و مهارت است. در این گروه های حرفه ای افرادی که دارای تجربیات, ابزارهای کاری و چالش های مشترک اند, یکدیگر را می یابند و با هم ملاقات می کنند, تا مسایل را حل و با کسانی که نیاز کاری مشترک دارند رابطه برقرار کنند.
اعتماد سازمانی
میزان وابستگی دو طرفه افراد و سازمانی که در آن کار می کنند را نشان می دهد.
در سازمان شکوه جاوید ایرانیان تعهدات کاری نقش اساسی در تعیین این موضوع دارد که کارمندان و سازمان برای مدت طولانی به همکاری باهم ادامه دهند و از اشتیاق و انگیزه آنها برای رسیدن به اهداف کاسته نشود.
تعهد سازمانی
به معنی اطمینان به حسن نیت و باور به اعتبار سازمان در عمل به تعهداتش است و عاملی کلیدی در روابط متقابل به شمار می‌رود.
اعتماد در سازمان شکوه جاوید ایرانیان در درجه بالایی قرار دارد، تا کارکنان با ‌ایمان به یکدیگر و اتکا به هم، تیمی را ایجاد کنند که پیشرو باشد.

فرهنگ سازمانی

رسالت ما فراهم آوردن محیط کاری صمیمی و رو به رشد برای همکارانمان است تا بتوانند با داشتن مسئولیت و خالقیت در نقش خود ایده های جدیدی را به ثمر بنشانند.
sji-team
sji-teamsji-team

امکانات رفاهی

سلف سرویس
خدمات روانشناختی
تسهیلات بانکی
بیمه تکمیلی

محیط کار

ما در شکوه جاوید ایرانیان با فراهم کردن محیط کاری سالم و استاندارد تلاش می کنیم تا همکارانمان فضای کافی برای رشد فردی و گروهی داشته باشند.
sji-team
sji-teamsji-team
sji-teamsji-team

فرآیند جذب

مرحله اول
ارسال رزومه
مرحله دوم
گفت و گوی تلفنی
مرحله سوم
مصاحبه
مرحله چهارم
قرار معارفه
مرحله پنجم
اطلاع رسانی
افتخار میکنیم که
یکی از ما هستی

چرا SJI ؟

نوید تقی زاده
نوید تقی زادهمدیر دفتر PMO
سازمان شکوه جاوید ایرانیان، محیط کاری منحصر به فرد و دیدگاهی نوآورانه به توسعه کسب و کار دارد. یکی از توانمندیهای برجسته شرکت، تمرکز بر روی توسعه حرفه ای است و به کارمندان فرصتهای زیادی برای یادگیری و رشد ارائه میدهد. مشارکت در پروژه های بزرگ و چالش برانگیز، به شما این فرصت را خواهد داد تا مهارتهای جدیدی را تجربه کنید و به عنوان یک فرد حرفه ای در حوزه تخصصی خود شناخته شوید. علاوه بر این، هلدینگ شکوه جاوید ایرانیان در حوزه های مختلف کسب و کار فعالیت می کند و شما می توانید در محیطی چندزبانه کار کنید. از دیگر مزایای این شرکت مزایای مالی و پیشنهادات شغلی متناسب با ظرفیت فکری و تخصصی افراد است.
شهاب عسکریان
شهاب عسکریانTechnical lead
در توسعه نرم افزار، یکی از پرچالش ترین کارها، کار کردن روی پلتفرم های مالی با تعداد مشتری های زیاد می باشد. در شکوه جاوید تجربه کار کردن در محیط عملیاتی واقعی رو کسب میکنید. پس اگر بدنبال چالش و درنتیجه پیشرفت هستید، .اینجا فضای کاری خوبی برای شما وجود دارد.
حسین برهانی
حسین برهانیمدیر پشتیبانی
واحد پشتیبانی شرکت به دلیل ارتباط مستقیم با کاربران یکی از حساس ترین بخش های سازمان است که روزانه با چالش های متنوع در حوزه های مختلف فنی ،اجتماعی،خدماتی وتوسعه همراه است، اگر به دنبال پیشرفت فنی و رفع چالش های روزانه در کنار پشتیبانی هستید اینجا تجربه خوبی خواهید داشت.
حامد رضایی
حامد رضاییمعمار نرم افزار
محیطی پویا و پر از انگیزه برای ارتقاء تواناییها و تولید راهکارهای نوآورانه در دنیای فناوری اطلاعات است. اینجا به کارمندان امکان داده میشود تا ایدههای خالقانه خود را به واقعیت تبدیل کنند و در توسعه محصوالت جدید و بهبود مستمر شرکت نقش داشته باشند.فضای کاری این شرکت به گونهای طراحی شده است که تشویق به همکاری، ارتباطات فعال و ایجاد انگیزه برای تیمهای مختلف دارد.

تیم منابع انسانی

هانیه آصفی
هانیه آصفی
مدیر منابع انسانی
دکتر سعید تیموری
دکتر سعید تیموری
واحد سنجش ارزشیابی و مشاوره
نفیسه اکبری
نفیسه اکبری
کارشناس اداری

موقعیت های شغلی

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

ارتباط با ما

ما پیوسته به دنبال پیشرفت هستیم و نظرات شما برای ما ارزشمند است.

اگر سوال، نظر یا ایده ای دارید، بینهایت خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.