sji
SJI

فناوری ایرانی
برای بازارهای
مالی جهانی

sji-teamsji-team

تلاش میکنیم

تا با تکیه بر دانش و تجربه تیم متخصص و متعهد خود، به نیازها و انتظارات مشتریان خود پاسخ دهیم و خدمات با کیفیت و امن را ارائه کنیم.
sji-team

خدمات ما

هلدینگ شکوه جاوید ایرانیان شرکتی پیشرو در زمینه تولید و فناوری محصولات نرم افزاری مورد نیاز برای بازارهای مالی می باشد که با ارائه راه حل های نوآورانه و کارآمد به مشتریان خود در سراسر جهان کمک می کند تا در بازارهای مالی، موفقیت کسب نمایند.

محصولات ما

sji-product
Risk Management
نرم افزاری جهت تشخیص مشتریان و تراکنش های ریسک دار و طبقه بندی آنها به دسته های ABook، BBook و CBook با استفاده از هوش مصنوعی و الگوهای معاملات است.
Loyalty Program
برنامه وفاداری مشتری که در واقع باشگاه مشتریان است و با هدف بازگشت مشتری، وفادار نمودن او به کمپانی و همچنین جذب مشتری جدید ایجاد شده است. معماری این برنامه به صورت لایه ای و منعطف می باشد. همچنین در این برنامه انتخاب جوایز از یک مارکت پلیس و کاملا منعطف صورت می گیرد.
Social Media Booster
نرم افزاری جهت خودکارسازی عملیات جذب لید و مشتری فعال در اینستاگرام می باشد. این نرم افزار شامل ماژولهای دریافت خودکار محتوا از بالگ، تشخیص و جمع آوری خودکار لید و همچنین ارسال خودکار محتوا مثل پیام های تبلیغاتی و ... به لیدها و یا به کانال اینستاگرام می باشد.
CRM
کلاینت کابین کارگزار بازار مالی یک ابزار آنلاین است که به مشتریان کارگزار اجازه می دهد تا تمام فعالیت های مربوط به حساب خود را مدیریت کنند. این نرم افزار شامل انجام معاملات، بررسی صورتحساب ها، واریز و برداشت پول و دسترسی به سایر خدمات کارگزار است.

اعتماد

به عنوان پایه ارتباطات درونی و برونی در این سازمان با تاکید بر شفافیت، انصاف و احترام به همکاران و مدیران ساخته شده است.
sji-team
sji-teamsji-team
نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

ارتباط با ما

ما پیوسته به دنبال پیشرفت هستیم و نظرات شما برای ما ارزشمند است.

اگر سوال، نظر یا ایده ای دارید، بینهایت خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.